Midi 1 plus

Dzisiejszy rynek maszyn specjalistycznych zapewnia szeroki wybór sprzętu. Jednak znalezienie modelu, który sprosta specyficznym wymaganiom, może być wyzwaniem. Firma Meprozet przedstawia wozy asenizacyjne Midi 1 PLUS, które łączą niezawodność z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Wozy asenizacyjne Midi 1 PLUS o wszechstronnym zastosowaniu

To sprzęt, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających profesjonalistów, poszukujących sprawdzonych rozwiązań w zakresie asenizacji. Solidna konstrukcja i zaawansowana technologia sprawiają, że wozy asenizacyjne MIDI 1 PLUS stają się niezastąpionymi narzędziami w codziennej pracy.

Wozy asenizacyjne MIDI 1 PLUS znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach – od wypompowywania nieczystości płynnych, przez transport i rozlewanie gnojowicy, po zraszanie i nawożenie upraw. Są też nieocenione podczas akcji gaśniczych w lasach oraz na polach, a także przy transporcie wody na budowy.

Konstrukcję zaprojektowano tak, aby pojazd zapewniał maksymalną trwałość i odporność na trudne warunki pracy. Solidność wykonania przejawia się w każdym elemencie, od podwozia, po komponenty, które gwarantują długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie. Dostępność licznych wariantów pojemności – od 6000 L do 9000 L – pozwala dopasować pojazd do potrzeb rolników i gmin.

Wybierz odpowiedni model wozu asenizacyjnego Midi 1 PLUS

Proponowane pojazdy to rozwiązanie dla klientów wymagających niezawodnych, wydajnych i łatwych w obsłudze sprzętów. Zapewniają znaczną poprawę efektywności pracy, a także przyczyniają się do optymalizacji procesów związanych z wywozem nieczystości. Sprawdź je teraz!

PN - 60/3 6 000 l
PN - 70 7 000 l
PN - 70/1 8 000 l
PN - 90/6 9 000 l