Systemy rozlewu

W ofercie Meprozet znajdziesz sprzęt, który umożliwi Ci skorzystanie z nowoczesnej technologii rozlewu. Tworzymy profesjonalne systemy najwyższej jakości dostępne w Polsce, takie jak między innymi przystawki rozlewające czy zraszacze.

System rozlewu gnojownicy i inne akcesoria rolnicze

Specjalizujemy się w produkcji samodzielnych maszyn rolniczych oraz wyposażenia wozów asenizacyjnych, które umożliwi Ci między innymi opróżnianie na terenie pagórkowatym. Ponadto w skład asortymentu wchodzi aplikator do trawy DT-10[MM1] , belka myjąca, dozownik do rozlewu gnojownicy, zraszacz przemysłowy, system deszczujący łyżkowy oraz uniwersalna przystawka rozlewająca do podlewania drzewek i krzewów. Nasze beczkowozy umożliwią Ci wygodny transport i rozlewanie nawozu.

Przystawki do wozów asenizacyjnych

Ponieważ materia organiczna jest bogatym w składniki odżywcze nawozem, wyklucza potrzebę korzystania ze sztucznych zamienników. Asortyment Meprozet umożliwi Ci nowoczesne techniki aplikacji nawozów naturalnych. Nasze systemy rozlewnicze cechuje:

  • szybka i wydajna praca,
  • dobra podorywka,
  • wysoka jakość, 
  • dobre wzruszanie i spulchnianie gleby,
  • zabezpieczenie podczas pracy na nierównym terenie,
  • punktowy rozlew gnojownicy.

Pojemność beczkowozów waha się od 3 do 30 tys. litrów, w zależności od modelu. Dodatkową zaletą wozów asenizacyjnych jest opcja wymiany osprzętu, między innymi przystawki.

Nowoczesne technologie rozlewu gnojownicy Meprozet

Szukasz sprzętu, który zapewni Ci wymierne korzyści? W celu optymalizacji pracy sięgnij po maszyny Meprozet – największego polskiego producenta wozów asenizacyjnych. W naszej ofercie znajdziesz systemy nowoczesnego rozlewu gnojowicy. Mamy 50-letnie doświadczenie w branży. Przez ten czas zyskaliśmy zaufanie klientów zarówno w Polsce jak i za granicą, którzy korzystają z naszej oferty do dziś.


 [MM1]To taki sam typ aplikatora jak Bomech czy Betec tyle że naszej produkcji.