Dozowniki

W Meprozet Kościan tworzymy zaawansowane agregaty, będące wynikiem aktualnych rozwiązań technologicznych w rolnictwie. W ofercie znajduje się dozownik do naglebowego rozlewu gnojowicy o różnych szerokościach roboczych (od 3 do 36 m).

Dozownik naglebowy do gnojowicy marki Vogelsang i Bomech

Oferujemy beczkowozy o pojemności od 3000 do nawet 30000 litrów (jedne z największych w kraju). Poza sprzedażą maszyn i dozowników własnej produkcji, dystrybuujemy też agregaty popularnych na rynku zagranicznym firm.

Dozownik naglebowy do gnojownicy marki Vogelsang, Bomech czy Betec zapewni Ci wydajną pracę oraz przyjazną dla środowiska, naglebową technikę rozlewu. Aplikatory z naszego katalogu są wyposażone w funkcjonalne systemy wleczonych węży, co ułatwia precyzyjne nawożenie. Konstrukcja została w pełni ocynkowana, a ramiona zawieszone wahliwie, co niemal całkowicie redukuje odchylenia beczkowozu. Dzięki temu maszyna nada się do pracy na podłożu o zmiennym stopniu nachylenia. Dozownik doglebowy wyposażony w 4 redlice może być sterowany hydraulicznie – z kabiny ciągnika. Ponadto każdy rozlewacz umożliwia podlewanie międzyrzędowe.

Profesjonalny dozownik do naglebowego rozlewu gnojowicy

Jako największy producent wozów asenizacyjnych w Polsce, jesteśmy też obecni na rynku zachodnim. Wieloletnie obycie w branży agrotechnicznej pozwoliło nam na tworzenie produktów odpowiadających aktualnym trendom w rolnictwie. Nasze produkty umożliwią Ci optymalizację pracy, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i unikniesz długich przestojów. Precyzyjny rozdzielacz odpowiada za niezawodny proces równomiernego rozlewu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.