Wozy asenizacyjne

Nie jest żadną tajemnicą, że aby prowadzone w gospodarstwie rolniczym czynności mogły być wykonywane w możliwie najbardziej bezpieczny, dokładny oraz wydajny sposób, konieczne jest zastosowanie najwyższej jakości maszyn oraz urządzeń. Ich przykładem jest wóz asenizacyjny, który służy do samoczynnego pobierania, transportowania oraz rozlewania gnojowicy na pola i pastwiska. Maszyny tego typu stanowią obowiązkowe wręcz wyposażenie każdego gospodarstwa rolnego, bez względu na to czy mówimy o gospodarstwie średnim czy też dużym.

Profesjonalny sprzęt dla Twojego gospodarstwa

Znajdujące się w ofercie naszej firmy beczkowozy do gnojowicy są wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co oznacza, że zostały we właściwy sposób zabezpieczone przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Wszystkie metalowe elementy posiadają specjalną ochronę przed korozją, dzięki czemu czynniki, takie jak mróz, silny wiatr czy wilgoć nie są straszne dla naszych urządzeń.

Produkowane przez nas wozy asenizacyjne są dostępne w wielu wariantach i konfiguracjach, co powoduje, że każda osoba może wybrać najwłaściwsze rozwiązanie dla swoich indywidualnych potrzeb. Proponujemy serię MINI, której urządzenia posiadają pojemność od 3.000 do 5.000 litrów. Seria MIDI 1 to z kolei pojazdy o pojemności od 6.000 do 10.000 litrów. Najbardziej wydajna jest seria MAXI 3 PLUS. Maszyny te posiadają pojemność dochodzącą nawet do 30.000 litrów. Powoduje to, że swoje zastosowanie znajdą przede wszystkim w bardzo dużych gospodarstwach rolniczych.

Sprawdź, co oferujemy

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich wozów asenizacyjnych znajdujących się w ofercie naszej firmy, a także do zapoznania się z ich szczegółowymi parametrami technicznymi. Dostarczane przez nas maszyny posiadają cały niezbędny osprzęt, dzięki czemu nadają się do użytku natychmiast po zakupie. Warto wspomnieć, że wozy posiadają pełne wyposażenie, włączając w to obowiązkowe oświetlenie. Dzięki temu mogą poruszać się nie tylko po polach, ale również po drogach publicznych.