SAK - samochody asenizacyjne komunalne

Podejmujemy się zabudowy praktycznie każdego nowego samochodu, jak również używanego, dostarczonego przez klienta. Pojemność zbiornika dobierana jest do parametrów podwozia ze szczególnym uwzględnieniem właściwości trakcyjnych pojazdu. Każdy zbiornik montowany jest do ramy samochodu za pomocy ramy pośredniej, w sposób elastyczny, który zapobiega powstawaniu nadmiernych naprężeń między ramą a zabudową zbiornika. Podstawową wersję zabudowy stanowi jednofunkcyjny zbiornik asenizacyjny, wyposażony w pompę próżniową. Dobór parametrów pompy uzależniony jest od możliwości układu hydraulicznego samochodu lub parametrów przystawki odbioru mocy w samochodzie. W szczególnych przypadkach można zastosować niezależny od samochodu napęd silnikiem spalinowym.

Standardowa wersja wyposażenia oferuje:

  • dno tylne otwierane ręcznie
  • wewnętrzne pierścienie wzmacniające
  • zestaw podwójnego zabezpieczenia kompresora przed zalaniem
  • zawór przyłączeniowy
  • wąż ssący

Dla podstawowej wersji dostępny jest szereg opcji dodatkowych. Jedną z ciekawszych jest przepływomierz z drukarką, pozwalający w precyzyjny sposób rozliczać usługę nieczystości.

Samochody asenizcyjne mogą występować w wersji dwufunkcyjnej z podziałem zbiornika na dwie komory i doposażeniem w pompę wysokociśnieniową. Spośród wielu dodatkowych opcji można wyróżnić dno otwierane i ryglowane hydraulicznie oraz zwijadła z wężem ssącym o długości nawet 30 m, pozwalające znacznie zwiększyć zasięg urządzenia. Możliwe jest również wykonanie zabudowy z siłownikiem wywrotu, jednak wymaga to specjalnego przygotowania podwozia. Możliwe jest także wykonywanie dedykowanych pod konkretne zadania konstrukcji.

 

Podane wyżej dane mają charakter informacyjny. Nie stanowią zatem oferty sprzedaży i nie mogą być wykorzystane bezpośrednio w przetargu bez uprzedniej konsultacji z działem sprzedaży.

Fotografie produktów, umieszczone w galerii, są poglądowe i w mniejszym lub większym stopniu mogą różnić się od dostarczonych do klienta. Ponadto zdjęcia mogą zawierać dodatkowe opcje, które nie są zawarte w wyposażeniu standardowym.