Aplikatory

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą aplikatorów do wozów asenizacyjnych.  Jeśli potrzebny Ci jest nowoczesny, wysokiej jakości osprzęt do rozlewania gnojownicy, to dobrze trafiłeś.

Aplikator doglebowy do gnojownicy Meprozet

Nawozy naturalne, w przeciwieństwie do sztucznych, muszą dotrzeć do gleby jak najszybciej. Jeśli chcesz uzyskać jak najlepsze zbiory, rozważ zakup aplikatora dozującego gnojownicę do gruntu na głębokość nawet 20 cm. Dysponujemy rozlewaczami doglebowymi do wozów asenizacyjnych przeznaczonymi do różnego rodzaju użytków rolnych: pól uprawnych, pastwisk, łąk i ściernisk, a także ugorów. Dzięki nim bez problemu uda Ci się stworzyć odpowiednie warunki dla plonów. W ofercie znajdziesz urządzenia dostosowane do indywidualnych potrzeb. Urządzenia są kompatybilne z wieloma wersjami wozów asenizacyjnych.

Aplikator dozujący do wozów asenizacyjnych – główne zalety

Stosowanie aplikatorów rozprowadzających nawóz pod ziemią pozwala na niemalże kompletne przyswojenie przez rośliny składników odżywczych zawartych w nawozach organicznych. Co więcej, w ten sposób możesz znacząco ograniczyć nieprzyjemny zapach, związany z nawożeniem gnojownicą. Oprócz tego, podczas pracy aplikatorów doglebowych, procesy nawożenia oraz kultywacji odbywają się jednocześnie, przez co skrócisz czas działania i nie będziesz zmuszony do używania dodatkowych narzędzi. Taki zabieg poskutkuje niższym zużyciem gnojownicy i benzyny, co przyczyni się do redukcji kosztów całego gospodarstwa. W przyszłości aplikatory do wozów asenizacyjnych staną się jednym z podstawowych elementów wyposażenia rolniczego. Zainwestuj w nie już dziś, aby prowadzić ekologiczne i nowoczesne gospodarstwo.